AKTUALNOŚCI / NOWOŚCI

RATY 0% na wszystkie maszyny

Pragniemy poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z Alior Bankiem w zakresie sprzedaży ratalnej. 

W dniach 19.03.2018 do 30.06.2018 można zakupić dowolną maszynę z oferty Echo lub Shindaiwa w ofercie ratalnej 10 x 0%. Zaletą oferty jest możliwość skorzystania z rat bez odsetek, w których RRSO wynosi 0%. Bez gwiazdek. Bez kruczków prawnych. Celem uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego punktu dealerskiego.

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty RATY 10x0%

Oferta sprzedaży ratalnej 10x0% jest bardzo korzystna dla Kupującego, gdyż nie wiążę się z koniecznością posiadania pełnej kwoty jaką należy uiścić za wybraną maszynę. Poprzez ofertę sprzedaży ratalnej 10x0% proponujemy rozłożenie płatności na 10 nieoprocentowanych rat. Oferta jest dostępna w każdym punkcie dealerskich marki Shindaiwa i Echo.

 

Prawdziwe RATY 0% w których RRSO=0%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu ratalnego (bez kredytowanych kosztów): 2400 zł, całkowita kwota do zapłaty: 2400 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu ratalnego: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych, miesięcznych rat w wysokości 240 zł. Kalkulacja została dokonana na 23.01.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Bank uzależnia decyzję o udzieleniu kredytu od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o kredycie, opłatach i prowizjach dostępna jest u sprzedawców pośredniczących w sprzedaży kredytu. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Informacja handlowa wg stanu na 23.01.2018 r. Kredyt ratalny dotyczy zakupu urządzeń marki SHINDAIWA oraz ECHO.

 

Wybierz swoją maszynę w promocji ratalnej

 

FAQ. Najczęstsze pytania i odpowiedzi.

Jakie towary mogę kupić na raty?
Oferta RATY 10x0% dotyczy wszystkich maszyn marek Shindaiwa oraz Echo.
Jakie jest oprocentowanie kredytu?
Oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu ratalnego: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł). Jest to 10 równych rat.
Czy potrzebuję poręczyciela?
Nie.
Czy otrzymam tabelę opłat i prowizji?
Tabela opłat i prowizji jest dołączona do Umowy (do pobrania w procesie z ekranu z dokumentami).
Jaki Bank udziela mi kredytu?
Jest to Alior Bank.
Na jaki numer rachunek spłacam kredyt?
Rachunek do spłat podany jest w umowie, którą można było pobrać z ekranów procesu oraz w harmonogramie spłat który jest przesyłany pocztą po uruchomieniu kredytu. Nr rachunku jest unikalny dla każdego klienta.
Jaka jest minimalna / maksymalna kwota kredytu?
Minimalna kwota kredytu to 300 zł, natomiast maksymalna kwota kredytu to 30.000 zł. Natomiast do kwoty 17.000 zł kredyt może zostać udzielony "na dowód", czyli po złożeniu oświadczenia przez Kredytobiorcę.
Mam umowę o prace na czas określony, czy otrzymam kredyt?
Tak. Najważniejszą informacją jest to, że kredyt powinien się zawrzeć w okresie trwania umowy. Oznacza to, że termin jego spłaty wyznacza termin zakończenia umowy o pracę na czas określony.
Jaki jest minimalny dochód i okres zatrudnienia aby otrzymać kredyt?
Minimalny wymagany przez bank dochód to 500 zł. Minimalne zatrudnienie to jeden miesiąc. Jeżeli Kredytobiorca prowadzi firmę to minimalny okres prowadzenia działalności to 6 miesięcy.
Jaki jest nr infolinii Alior Bank S.A.?
Infolinia dla Klientów: 801 11 55 99
Kto ma dostęp do moich danych osobowych?
Klient biorący kredyt ratalny nie musi wyrażać zgody na przetwarzanie danych – nie jest to wymóg. W przypadku wyrażenia zgody danymi zarządza bank.